Soutěž o 3 výtisky O svobodě myšlení a slova

20. 05. 2022

Michal Tománek

Při příležitosti 216. výročí narození jednoho z nejvýznamnějších filosofů 19. století Johna Stuarta Milla jsme si pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát knihu O svobodě myšlení a slova.

Dnes je to přesně 216 let, co se narodil jeden z nejvýznamnějších anglických filosofů John Stuart Mill. Jeho dílo hrálo zásadní roli v utváření tradice klasického liberalismu a ovlivnilo mnoho významných myslitelů, mezi nimi i našeho Tomáše Garrigua Masaryka. 

My jsme v roce 2020 vydali jeho nadčasový spis O svobodě myšlení a slova. A vy můžete právě nyní tuto knihu vyhrát, stačí nám do komentářů u facebookového příspěvku napsat správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

Soutěžní otázka: V jakém roce J. S. Mill napsal své stěžejní dílo O svobodě? 

Na vaše odpovědi se budeme těšit do nedělní (22.5.2022) půlnoci. Poté vylosujeme 3 výherce, kteří od nás obdrží výtisk knihy O svobodě myšlení a slova. 


Pravidla Facebook soutěže

 • Pořadatelem soutěže je Institute H21, z.ú., se sídlem v Praze, ulice Zapova 1559/18, PSČ 150 00, IČ: 05601100.
 • Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook (ani společnost Meta) za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli nikoliv Facebooku. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směřovány pořadateli nikoliv Facebooku.
 • Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba, která splní podmínky účasti v soutěži (dále jen „účastník“). Účastník nemusí být zákazníkem pořadatele.
Podmínky zařazení do vyhodnocení tipovací soutěže
 • Podmínkou účasti v soutěži je vložení komentáře se správnou odpovědí pod soutěžní otázku na Facebooku.
 • Do vyhodnocení soutěže nebudou zařazeny komentáře, které budou chybné.
Výhra
 • Vylosováni budou tři výherci
 • Účastníkům soutěže nevzniká nárok na kompenzaci výhry peněžní formou
Vyzvednutí výhry
 • Vylosovaní výherci budou kontaktováni prostřednictvím komentáře u soutěžního příspěvku. O vyzvednutí výhry bude výherce informován včas na e-mailovou adresu, kterou nám zašle na e-mailovou adresu marketing@ih21.org.
 • Pro oznámení výher jednotlivým výhercům jsou vždy užity kontaktní údaje zpřístupněné účastníky na jejich facebookovém profilu. Výherci jsou zároveň zveřejněni na facebookové stránce Institute H21 a u příslušného soutěžního postu na téže stránce.
 • Osobní údaje soutěžícího v rozsahu jméno, příjmení, profilová fotografie, u výherce poté emailová adresa, telefonní číslo a adresa pro doručování, případně další údaje, uvolněné v rámci Facebook permission dialogu, budou zpracovány organizátorem soutěže jako správcem a dále pořadatelem jako zpracovatelem, a to pro účely účasti soutěžícího v soutěži a předání výhry výhercům soutěže. Zpracování osobních údajů bude trvat po dobu trvání soutěže, respektive v případě výherců, do předání výhry výhercům.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo jakýchkoliv organizačních změn, jakož i zásahu do pravidel soutěže a právo kdykoliv soutěž ukončit bez náhrady, a to po celou dobu trvání soutěže.

Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za odběr novinek!
Ouha! Něco se pokazilo při odesílání

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů