Připravit, pozor, akcelerace!

25. 06. 2018

Podařilo se nám probojovat mezi deset organizací zaměřených na podporu demokracie a rozvoj občanské společnosti a vstoupili jsme do nového akceleračního programu EVZ Lab for Civil Society, který organizuje síť coworkingových center Impact Hub v úzké spolupráci s německou Nadací EVZ.

Přihlášku do pilotního ročníku programu odeslalo celkem 39 projektů z České republiky a konkurence byla veliká. Mezinárodní porota na začátku června vybrala 20 projektů nejlépe splňujících kritéria programu. Tím jsme získali možnost prezentovat své záměry v pondělí 25. června naživo před porotou. Deset projektů pak vybojovalo svoji vstupenku do akcelerace a stalo se součástí čtyřměsíčního akceleračního programu. My jsme jedním z nich!

Mezi hlavní kritéria výběru projektů patřila šíře pozitivního dopadu aktivit na rozvoj demokracie a občanské společnosti v České republice, míra inovace, potenciál růstu a ambice být ekonomicky udržitelný. V následujících čtyřech měsících se budeme rozvíjet v oblastech finančního plánování, práce s týmem, fundraisingu nebo PR a marketingu. Moc se těšíme!

Do 1. ročníku programu EVZ Lab for Civil Society jsme vstoupili společně s těmito organizacemi:

České centrum pro investigativní žurnalistiku

Člověk v tísni - Jeden svět na školách - LEADr. KLUB 

Díky, že můžem - Korzo Národní

Hradecký memoriál 

Kabinet informačních studií a knihovnictví - KISK

Političtí vězni.cz

Rodiče za inkluzi

Stužák

Zvol si info

Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za odběr novinek!
Ouha! Něco se pokazilo při odesílání

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů